
Чоловіча сумка бананка на пояс із натуральної шкіри SAMBAG Чорна (888031512)
1 670 ₴
1 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 888
Чоловіча сумка бананка на пояс з натуральної шкіри від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 31 см (без «вушок» - 22 см)
- Висота: 12 см
- Ширина: 5 см
- Довжина ременя: до 86-123 см
- Матеріал: Натуральна шкіра
Стильна, лаконічна і зручна поясна сумка бананка - ідеальний вибір для активних сучасних чоловіків. Сумка може бути одягнена не тільки на пояс, а й перекинута через плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виготовлена з якісної натуральної шкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці з фіксаторами, розділене всередині на кілька відкритих кишень. На задній стороні сумки є прорізна кишеня на блискавці.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, який регулюється під бажаний розмір.
Модель представлена в декількох кольорах, що дасть змогу підібрати оптимальний варіант під ваш смак і образ.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 31 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 123 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 1.8 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 5 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 1 380 ₴










