Жіночий міський рюкзак від ТМ SAMBAG Синій
Характеристики:
- Довжина: 28 см
- Висота: 38 см
- Ширина: 18 см
- Матеріал: екошкіра
Стильний і зручний жіночий рюкзак від SAMBAG відмінний вибір для повсякденного використання. Такий рюкзак ідеально підійде для роботи, навчання або прогулянок з друзями, вмістивши в себе всі необхідні речі.
Рюкзак виготовлений з еластичної інноваційної екошкіри та якісної фурнітури з фіксаторами. Ці матеріали стійкі до зносу, розривів, води і вицвітання, а значить рюкзак прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для документів формату А4, одну відкриту кишеню і одну кишеню на блискавці. На передній частині рюкзака є дві вертикальні кишені на блискавці і одна потайна кишеня на задній частині рюкзака.
Рюкзак має дві міцні регульовані лямки і коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 19 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 38 см |
- Ціна: 1 550 ₴




