
Жіночий тканинний рюкзак SAMBAG Чорний із принтом Split (10520331440)
1 310 ₴
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1052
Жіночий тканинний рюкзак від ТМ SAMBAG Чорний із принтом Split
Характеристики:
- Довжина: 33 см
- Висота: 40 см
- Ширина: 14 см
- Матеріал: поліестер
Стильний і практичний жіночий рюкзак від SAMBAG чудово підійде для повсякденного використання, подорожей, походів до спортзалу, прогулянок із друзями, навчання або роботи. У ньому можна легко розмістити всі необхідні речі.
Рюкзак виготовлений зі зносостійкого поліестеру, стійкого до розривів, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має одне містке основне відділення на блискавці, всередині якого є три відкриті кишені. На передній частині рюкзака є одна кишеня на блискавці.
Рюкзак має дві м'які міцні регульовані лямки та коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 40 см |
- Ціна: 1 080 ₴









