
Жіноча косметичка з екошкіри SAMBAG Чорна (105902177)
420 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1059
Жіноча косметичка з екошкіри від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 21
- Висота: 7
- Ширина: 7
- Матеріал: Екошкіра
Стильна, зручна і компактна косметичка від SAMBAG це ідеальний вибір для сучасних жінок. Косметичка ідеально підійде для повсякденного використання, а також подорожей. У ній можна легко зберігати косметику, манікюрне приладдя та інші необхідні дрібниці.
Косметичка виготовлена з еластичної якісної екошкіри, стійкої до зносу, розривів, води та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Косметичка має одне основне відділення на блискавці, яке дає змогу зручно розмістись косметику та інші необхідні дрібниці. Для зручності переносу косметичка має ручку, що пристібається на карабін.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 150 г |
| Висота | 7 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 350 ₴



