
Жіноча спортивна сумка з кишенями SAMBAG Шоколадна (10580371625)
2 030 ₴
1 915 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1058
Жіноча спортивна сумка від ТМ SAMBAG Шоколадна
Характеристики:
- Довжина: 37 см
- Висота: 25 см
- Ширина: 16 см
- Матеріал: екошкіра, оксфорд
Модна елегантна спортивна сумка від SAMBAG - це ідеальний аксесуар для сучасних активних жінок, які цінують поєднання стилю, комфорту і функціональності. Сумка може бути використана як повсякденна в спортивному стилі, в яку помістяться всі потрібні предмети або навіть ноутбук. Також вона ідеально підійде для подорожей або відвідування тренажерних чи спортивних залів, занять із фітнесу, щоб скласти до неї всі необхідні для тренувань речі, чи то одяг, взуття, рушник, чи то інші аксесуари.
Сумка виготовлена з інноваційної екошкіри, стійкої до зносу, води та вицвітання, а також якісної металевої фурнітури і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Сумка має одне велике основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено дві відкриті кишені й одну невелику кишеню на блискавці. На передній частині сумки є дві місткі накладні кишені, а на задній - прорізна кишеня на блискавці.
Сумка має дві зручні ручки і додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Плечовий ремінь, Водовідштовхувальне просочення |
| Призначення | Для жінок |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Глибина | 16 см |
| Об`єм | 14 л |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 25 см |
- Ціна: 1 915 ₴








