
Жіночий гаманець на кнопці з натуральної шкіри SAMBAG Чорний (10820119)
840 ₴
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1082
Жіночий гаманець з натуральної шкіри від ТМ SAMBAG Чорний
Характеристики:
- Довжина: 11
- Висота: 9
- Матеріал: Натуральна шкіра
Компактний і стильний гаманець від SAMBAG це ідеальний вибір для сучасних жінок. Гаманець має компактні габарити, завдяки чому ідеально поміститься в будь-яку сумочку. У ньому можна зручно розмістити картки та дрібниці.
Гаманець виготовлений з еластичної якісної шкіри, стійкої до зносу, розривів, води та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить вам довгий термін.
Гаманець має основне відділення для купюр, а також відділення для дрібниць і карток, які дають змогу акуратно розміститися всьому вмісту.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 11 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 695 ₴



