
Велика чоловіча поясна сумка бананка з відділенням для планшета SAMBAG Хакі (883038721)
1 945 ₴
1 605 ₴
- Готово до відправки
- Код: 883
Велика чоловіча поясна сумка бананка з відділенням для планшета від ТМ SAMBAG Хакі
Характеристики:
- Довжина: 38 см
- Висота: 21 см
- Ширина: 7 см (до низу сумки звужується)
- Довжина ременя: до 86-168 см
- Матеріал: Екошкіра, поліестер
Велика, стильна і практична поясна сумка бананка з відділенням для планшета - це ідеальний вибір для сучасних чоловіків. Її можна носити як на поясі, так і перекинувши через плече, завдяки чому забезпечується комфорт і свобода рухів.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри в поєднанні з міцним поліестером, а також якісної фурнітури. Ці матеріали стійкі до зносу, вологи і вицвітання, і розраховані на довгий термін використання. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці з фіксаторами, всередині якого є відділення для планшета, одна закрита кишеня на блискавці та кілька відкритих кишень. На передньому боці сумки є містка кишеня із сітки, а на задньому боці сумки є дві відкриті кишені для телефона та різних дрібниць.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Довжина | 21 см |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 15 см |
| Висота | 21 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Максимальний обхват талії | 168 |
- Ціна: 1 605 ₴










