Жіноча поясна сумка бананка з екошкіри від ТМ SAMBAG Графітова
Характеристики:
- Довжина: 36 см
- Висота: 14 см
- Ширина: 4 см
- Довжина ременя: до 100-145 см
- Матеріал: Екошкіра
Модна, лаконічна і зручна поясна сумка бананка ідеальний вибір для активних сучасних жінок. Сумка може бути одягнена не тільки на пояс, а й перекинута через плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виконана з іноваційної якісної екошкіри та якісної фурнітури з фіксаторами. Ці матеріали стійкі до зносу, розривів, води і вицвітання, а значить сумка прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є кілька відкритих кишень для різних дрібниць. На задній стороні сумки є прорізна кишеня на блискавці.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 250 г |
| Довжина | 36 см |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 145 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 2 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 4 см |
| Висота | 14 см |
- Ціна: 830 ₴











