
Жіноча сумка бананка через плече з екошкіри SAMBAG Чорна (797033722)
1 010 ₴
835 ₴
- Готово до відправки
- Код: 797
Жіноча сумка бананка через плече з екошкіри від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 33 см
- Висота: 22 см
- Ширина: 7 см
- Довжина ременя: до 86-123 см
- Матеріал: Екошкіра
Модна, містка і зручна сумка бананка ідеальний вибір для активних сучасних жінок. Сумка може бути одягнена не тільки на пояс, а й перекинута через плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є одна відкрита кишеня і одна закрита кишеня на блискавці для різних дрібниць. На передній стороні сумки є містка кишеня, яка закривається за допомогою клапана із застібками фастекс. На задній стороні сумки є прорізна кишеня на блискавці.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, який регулюється під бажаний розмір.
Модель представлена в декількох кольорах, що дасть змогу підібрати оптимальний варіант під ваш смак і образ.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 250 г |
| Довжина | 33 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 123 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | Регульований пояс, Водовідштовхувальне просочення |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 7 см |
| Висота | 22 см |
- Ціна: 835 ₴










