Жіноча сумка бананка на пояс з екошкіри від ТМ SAMBAG Біла з квітковим принтом
Характеристики:
- Довжина: 38 см
- Висота: 17 см
- Ширина: 6 см
- Довжина ременя: до 110-165 см
- Матеріал: Екошкіра, принтована тканина
Модна, містка і зручна поясна сумка бананка ідеальний вибір для активних сучасних жінок. Сумка може бути одягнена не тільки на пояс, а й перекинута через плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри в комбінації з принтованою тканиною, стійкою до зносу, вологи і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці з фіксаторами, всередині якого є одна відкрита кишеня і одна закрита кишеня на блискавці для різних дрібниць. На передній і задній стороні сумки є кишені на блискавці.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, який регулюється під бажаний розмір.
Модель представлена в декількох кольорах, що дасть змогу підібрати оптимальний варіант під ваш смак і образ.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 250 г |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 38 см |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 165 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 3.8 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6 см |
- Ціна: 670 ₴









