Чоловіча сумка бананка на пояс з натуральної шкіри від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 36 см
- Висота: 14 см
- Ширина: 4 см
- Довжина ременя: до 100-145 см
- Матеріал: Натуральна шкіра
Стильна, лаконічна і зручна поясна сумка бананка ідеальний вибір для активних сучасних чоловіків. Сумка може бути одягнена не тільки на пояс, а й перекинута через плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виконана з міцної та якісної натуральної шкіри та якісної фурнітури з фіксаторами. Ці матеріали стійкі до зносу, розривів, води і вицвітання, а значить сумка прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є кілька відкритих кишень для різних дрібниць. На задній стороні сумки є прорізна кишеня на блискавці.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 250 г |
| Довжина | 14 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 2 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 4 см |
| Висота | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний обхват талії | 145 |
- Ціна: 1 735 ₴










