
Жіноча сумка Хобо зі знімним гаманцем SAMBAG Сірий шовк (7620371634)
1 780 ₴
1 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 762
Жіноча сумка Хобо зі знімним гаманцем від ТМ SAMBAG Сірий шовк
Характеристики:
- Довжина: 37 см
- Висота: 34 см
- Ширина: 16 см
- Матеріал: екошкіра
Модна елегантна жіноча сумка хобо від SAMBAG ідеально підкреслить стильний образ. Зручна, містка і практична сумка може бути використана в повсякденному житті для роботи, навчання або прогулянок. У неї з легкістю помістяться всі необхідні речі, а також документи, планшет або ноутбук. Особливість цієї моделі - декоративний гаманець, який кріпиться до сумки за допомогою карабіна і легко знімається в разі потреби.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою.
Сумка має одне велике основне відділення, яке закривається за допомогою кнопки. Всередині є дві невеликі відкриті кишені.
Сумка має одну широку зручну ручку, яка дає змогу носити сумку в руці або на плечі.
Сумка представлена в декількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 34 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 37 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Без декору |
- Ціна: 1 470 ₴








