
Жіноча тканинна сумка SAMBAG Чорна (7320321325)
1 560 ₴
1 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 732
Жіноча тканинна сумка від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 32 см
- Висота: 25 см
- Ширина: 13 см
- Матеріал: оксфорд
Практична, зручна і стильна жіноча сумка від SAMBAG ідеально підійде для повсякденного використання, чи то робота, чи то навчання, чи то прогулянки з друзями. У неї без проблем помістяться всі необхідні речі, документи, а також ноутбук або планшет.
Виготовлена сумка з якісної міцної тканини оксфорд з підвищеною зносостійкістю, стійкістю до вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладковою тканиною оксфорд.
Сумка має одне велике основне відділення на блискавці, всередині якого передбачено відділення для ноутбука або планшета, а також відкриті кишені для різних дрібниць і канцелярських товарів. На передній і задній частинах сумки додатково є закриті кишені на блискавці. З боків також є 2 кишені на затяжках.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір від 80 см до 125 см.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 25 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 32 см |
| Оздоблення та прикраси | Без декору |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 1 470 ₴










