
Жіноча сумка для ноутбука SAMBAG Чорна (7350331024)
2 005 ₴
1 805 ₴
- Готово до відправки
- Код: 735
Жіноча сумка для ноутбука від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 33 см
- Висота: 24 см
- Ширина: 10 см
- Матеріал: Штучна шкіра, Оксфорд 1000D
Стильна і практична сумка для ноутбука від ТМ SAMBAG це ідеальний вибір для сучасних жінок, які цінують функціональність і стиль. Модний дизайн і універсальний чорний колір дозволяють поєднувати сумку з будь-яким образом, і вона ідеально підійде як для офісних працівників, так і студентів у повсякденному житті.
Сумка виготовлена з комбінації міцної штучної шкіри з тканиною Оксфорд 1000D. Ці матеріали стійкі до подряпин, розривів, вологи та вицвітання. Внутрішня частина сумки оброблена міцною і надійною підкладковою тканиною оксфорд. Якісні матеріали сумки і якісна фурнітура гарантують довгий термін експлуатації.
Сумка має одне основне відділення, яке закривається за допомогою клапана із застібками фастекс. Усередині основного відділення передбачено відділення для ноутбука діагоналлю до 14 дюймів і відкриті кишеньки для різних дрібниць. На лицьовій стороні сумки під клапаном є закрита кишеня на блискавці. Також є невелика кишеня на блискавці на клапані, дві бічні кишені на затяжках і потайна кишеня для телефону на спинці сумки.
Сумка має одну міцну ручку для перенесення в руках і додатковий плечовий ремінь з накладкою, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішні відділення, Відділення для телефону, Кишеня для пляшки |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Об`єм | 7 л |
| Ширина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
- Ціна: 1 805 ₴










