Сумка для ноутбука унісекс з натуральної шкіри від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 40 см
- Висота: 29 см
- Ширина: 9 см
- Ремінь: до 125 см
- Матеріал: Натуральна шкіра
Вишукана і модна сумка для ноутбука з натуральної шкіри від ТМ SAMBAG це ідеальний вибір для ділових людей, яка підкреслить статусність і стиль. Завдяки своїй функціональності та універсальному дизайну, ця річ стане незамінним аксесуаром як для чоловіків, так і для жінок. Її лаконічний дизайн та універсальний чорний колір дають змогу поєднувати її з будь-яким одягом.
Сумка виготовлена з високоякісної та зносостійкої натуральної шкіри, стійкої до подряпин, розривів, вологи та вицвітання, і якісної металевої фурнітури. Внутрішня частина сумки оброблена міцною і надійною підкладковою тканиною оксфорд. Така сумка неодмінно прослужить вам довгий термін.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, усередині якого додатково є відділення для планшета або документів, а також одну відкриту кишеню і одну закриту кишеню на блискавці. На лицьовій стороні сумки є містка кишеня на блискавці. На задній стороні сумки також є кілька невеликих кишень на блискавці.
Сумка має дві міцні ручки для перенесення в руках і додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для планшета |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Об`єм | 10 л |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
- Ціна: 1 380 ₴








