
Сумка для ноутбука унісекс з екошкіри SAMBAG Чорна (736035528)
1 660 ₴
1 370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 736
Сумка для ноутбука унісекс з екошкіри від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 35 см
- Висота: 28 см
- Ширина: 5 см
- Матеріал: Екошкіра
Вишукана і модна сумка для ноутбука від ТМ SAMBAG це ідеальний вибір для ділових людей, яка підкреслить статусність і стиль. Завдяки універсальному дизайну, ця річ стане незамінним аксесуаром як для чоловіків, так і для жінок. Її лаконічний дизайн та універсальний чорний колір дають змогу поєднувати її з будь-яким образом.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до подряпин, розривів, вологи та вицвітання, і якісної фурнітури. Внутрішня частина сумки оздоблена міцною та надійною підкладковою тканиною. Така сумка неодмінно прослужить вам довгий термін.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є відділення для ноутбука діагоналлю 17 дюймів. Для перенесення в руках сумка має дві міцні ручки і плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається за потреби.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Глибина основного відділення | 5 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Ширина основного відділення | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 28 |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
- Ціна: 1 370 ₴




