
Жіноча велика сумка шоппер з прострочкою SAMBAG Чорна (7400421434)
1 610 ₴
1 330 ₴
- Готово до відправки
- Код: 740
Жіноча велика сумка шоппер з прострочкою від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 42 см
- Висота: 34 см
- Ширина: 14 см
- Матеріал: екошкіра, оксфорд
Модна елегантна сумка-шоппер від SAMBAG з прострочкою ідеально підійде сучасним жінкам і дівчатам. Зручна, містка і практична сумка може бути використана в повсякденному житті для роботи, навчання або прогулянок, і неодмінно підкреслить ваш стильний образ.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, води і вицвітання, і якісної фурнітури, а значить прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою.
Сумка має одне основне велике відділення на блискавці, всередині якого є дві відкриті кишені та одна невелика кишеня на блискавці. На задній стороні сумки є невелика прорізна кишеня на блискавці.
Розмір сумки дає змогу помістити в неї ноутбук із діагоналлю 17 дюймів.
Сумка має дві зручні ручки, які дають змогу носити сумку як у руках, так і на плечі.
Модель сумки представлена в декількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 34 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 42 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Без декору |
- Ціна: 1 330 ₴










