Жіноча сумка-шоппер з декоративним гаманцем від ТМ SAMBAG Бежева
Характеристики:
- Довжина: 30 см
- Висота: 41 см
- Ширина: 10 см
- Матеріал: екошкіра
Елегантна модна сумка-шоппер від SAMBAG в лаконічному дизайні ідеально підійде сучасним жінкам і дівчатам. Зручна і практична сумка може бути використана в повсякденному житті для роботи, навчання або прогулянок, а також для особливих випадків, щоб підкреслити стильний образ.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, води та вицвітання і прослужить вам довгий термін. Фурнітура - блискавки з якісного пластику, бігунки металеві з фіксаторами. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є одна відкрита кишеня і одна невелика кишеня на блискавці. На передній частині сумки є містка кишеня, яка закривається за допомогою клапана з магнітом, на задній стороні сумки також є невелика прорізна кишеня на блискавці. Розмір сумки дає змогу помістити в неї ноутбук із діагоналлю 16 дюймів.
Сумка має дві зручні ручки середньої довжини.
Додатково в комплект входить знімний декоративний гаманець.
Модель сумки представлена в декількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 41 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 30 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 1 060 ₴











