
Жіночий міський класичний рюкзак SAMBAG Чорний (7170291234)
1 840,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 717
Жіночий міський класичний рюкзак від ТМ SAMBAG Чорний
Характеристики:
- Довжина: 29 см
- Висота: 34 см
- Ширина: 12 см
- Матеріал: екошкіра
Стильний елегантний класичний жіночий рюкзак від SAMBAG відмінний вибір для повсякденного використання. Такий рюкзак ідеально підійде для роботи, навчання або прогулянок з друзями, вмістивши в себе всі необхідні речі.
Рюкзак виготовлений із міцної екошкіри та якісної фурнітури. Ці матеріали стійкі до зносу, розривів, води і вицвітання, а значить рюкзак прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці з клапаном, прикрашеним фурнітурою у вигляді кільця з ланцюжком. Усередині передбачено дві кишені на блискавці, одна з яких ділить основне відділення на дві частини. На задній частині рюкзака є потайна кишеня на блискавці. З боків рюкзака встановлені кнопки, які регулюють ширину.
Рюкзак має дві міцні регульовані лямки і коротку ручку для перенесення рюкзака в руці. Завдяки півкільцям у верхній частині рюкзак легко трансформується в сумку і навпаки.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 11 л |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 29 см |
| Кишені | Задній |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 840,80 ₴








