
Жіночий молодіжний міні рюкзак SAMBAG Жовтий (6550191024)
1 190 ₴
925 ₴
- Готово до відправки
- Код: 655
Жіночий молодіжний міні рюкзак від ТМ SAMBAG Жовтий
Характеристики:
- Довжина: 19 см
- Висота: 24 см
- Ширина: 10 см
- Матеріал: екошкіра
Модний мініатюрний жіночий рюкзак від SAMBAG - чудовий вибір для повсякденного використання, чи то робота, навчання, чи то прогулянки з друзями. Цей рюкзачок вмістить в себе всі необхідні речі і підкреслить будь-який ваш стиль, будь то casual, діловий або спортивний.
Рюкзак виготовлений з еластичної інноваційної екошкіри та якісної фурнітури з фіксаторами. Ці матеріали стійкі до зносу, розривів, води і вицвітання, а значить рюкзак прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є одна закрита кишеня на блискавці. На передній частині рюкзака є вертикальна кишеня на блискавці. Рюкзак має дві міцні регульовані лямки і коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
Модель представлена в декількох кольорах, що дасть змогу підібрати оптимальний варіант під ваш смак і образ.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 4 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 925 ₴








