
Жіночий рюкзак-сумка SAMBAG Бежевий (6360311534)
1 080 ₴
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 636
Жіночий рюкзак-сумка від ТМ SAMBAG Бежевий
Характеристики:
- Довжина: 31 см
- Висота: 34 см
- Ширина: 15 см
- Матеріал: екошкіра
Модний жіночий рюкзак-сумка від SAMBAG це оригінальний і зручний аксесуар, який може бути використаний в повсякденному житті, для навчання, роботи або прогулянок з друзями. Рюкзак легко вміщує в себе всі необхідні речі, які знадобляться вам у будь-якій ситуації.
Рюкзак виготовлений з еластичної інноваційної екошкіри, стійкої до зносу, розривів, води і вицвітання, а також якісної фурнітури, і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак-сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є кишеня для ноутбука діагоналлю до 15 дюймів, одна відкрита кишеня і одна кишеня на блискавці. Зовні з боків рюкзака-сумки є дві невеликі відкриті кишені для різних дрібниць. На спинці рюкзака є потайна кишеня на блискавці.
Рюкзак-сумка має дві міцні плечові лямки, які легко регулюються під бажаний розмір, одну коротку ручку для перенесення в руці і знімний ремінець на карабінах для того, щоб носити на плечі.
Модель надана в декількох кольорах, що дасть змогу підібрати оптимальний варіант під ваш смак і образ.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Задній, Бічні |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 34 см |
- Ціна: 895 ₴










