
Жіночий рюкзак роллтоп з клапаном і кишенею під ноутбук SAMBAG Чорний (6060281346)
3 170 ₴
2 615 ₴
- Готово до відправки
- Код: 606
Жіночий рюкзак роллтоп з клапаном і кишенею під ноутбук від ТМ SAMBAG Чорний
Характеристики:
- Довжина: 28 см
- Висота: 46 см
- Ширина: 13 см
- Матеріал: екошкіра, оксфорд
Модний і зручний жіночий рюкзак від SAMBAG з кишенею під ноутбук ідеально підійде для повсякденного використання, подорожей, прогулянок з друзями, навчання, походів у спортзал або роботи. У ньому можна легко розмістити ноутбук, документи, спортивний одяг або особисті речі.
Рюкзак виготовлений з еластичної якісної екошкіри, стійкої до зносу, розривів, води та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, всередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю до 17 дюймів і невеликі кишені. На передній частині рюкзака є одна містка кишеня, яка закривається клапаном на магнітній кнопці. Додатково є дві невеликі бічні кишені на блискавці.
Рюкзак додатково закривається за допомогою застібок фастекс, що забезпечує збереження форми рюкзака і речей.
Рюкзак має дві м'які міцні регульовані лямки і коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Бічні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 46 см |
- Ціна: 2 615 ₴









