
Жіночий рюкзак роллтоп із двома відділеннями та кишенею під ноутбук SAMBAG Хакі (5570271841)
1 710 ₴
- Готово до відправки
- Код: 557
Жіночий рюкзак роллтоп з двома відділеннями і кишенею під ноутбук від ТМ SAMBAG Хакі
Характеристики:
- Довжина: 27 см
- Висота: 41 см
- Ширина: 18 см
- Матеріал: екошкіра, оксфорд
Модний, зручний і багатофункціональний рюкзак рол з двома відділеннями і кишенею під ноутбук від SAMBAG це чудове рішення для сучасних жінок, які ведуть активний спосіб життя. Завдяки просторим відділенням і різним кишеням, рюкзак ідеально підійде для повсякденного використання, подорожей, прогулянок з друзями, навчання або роботи. У ньому можна легко розмістити ноутбук, документи або будь-які необхідні речі.
Рюкзак виготовлений з еластичної якісної екошкіри, стійкої до зносу, розривів, води та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має два основних відділення на блискавках: одне велике відділення, в якому передбачено кишеню для ноутбука діагоналлю до 14 дюймів, одну закриту кишеню на блискавці й одну відкриту, і друге відділення меншого розміру, всередині якого є дві невеликі відкриті кишені. На передній частині рюкзака є одна потайна кишеня блискавки і дві невеликі бічні відкриті кишені.
Рюкзак додатково закривається за допомогою ремінця із застібкою фастекс, що забезпечує збереження форми рюкзака і речей.
Рюкзак має дві м'які міцні регульовані лямки і коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак представлений у кількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 19 л |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Кишеня для планшета, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Хакі |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 27 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 710 ₴









