
Жіночий тканинний рюкзак-трансформер із бананкою та відділенням під ноутбук SAMBAG принт ABSTRACT (5680271841)
2 740 ₴
2 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 568
Жіночий тканинний рюкзак-трансформер з бананкою і відділенням під ноутбук від ТМ SAMBAG принт ABSTRACT
Характеристики:
- Довжина: 27 см
- Висота: 41 см
- Ширина: 18 см
- Матеріал: поліестер
Мегафункціональний і модний рюкзак-трансформер від SAMBAG це ідеальне рішення для сучасних жінок. Особливістю рюкзака є додаткова сумка бананка, яка з легкістю відстібається від рюкзака і може використовуватися окремо. Цей рюкзак-трасформер ідеально підійде для повсякденного використання, мандрівок, прогулянок з друзями, навчання, походів до спортзалу чи роботи. У ньому можна легко розмістити всі необхідні речі, а також ноутбук, документи або навіть спортивний одяг.
Рюкзак і бананка виготовлені з якісного поліестеру, стійкого до зносу, розривів, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужать вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю до 14 дюймів, три відкриті кишені й одну кишеню на блискавці. На передній частині рюкзака є одна потайна кишеня на блискавці. Також передбачено дві бічні вертикальні кишені на блискавці.
Рюкзак додатково закривається за допомогою застібки фастекс, що забезпечує збереження форми рюкзака і речей.
Рюкзак має дві м'які міцні регульовані лямки і коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
Сумка бананка має безліч зручних кишень і додатково комплектується ременем, що дає змогу носити цей комплект як разом, так і окремо.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 27 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 41 см |
- Ціна: 2 260 ₴









