
Жіночий рюкзак з кишенею для ноутбука SAMBAG Чорний (5030311437)
1 910 ₴
1 575 ₴
- Готово до відправки
- Код: 503
Жіночий рюкзак з кишенею для ноутбука від ТМ SAMBAG Чорний
Характеристики:
- Довжина: 31 см
- Висота: 37 см
- Ширина: 14 см
- Матеріал: екошкіра, сітчаста тканина
Модний, компактний і місткий жіночий рюкзак від SAMBAG відмінний вибір для повсякденного використання. Такий рюкзак стане незамінним аксесуаром для роботи, навчання або прогулянок з друзями, вмістивши в себе всі необхідні речі, а також ноутбук або планшет.
Рюкзак виготовлений з еластичної інноваційної екошкіри в поєднанні з сітчастою тканиною та якісної фурнітури з фіксаторами. Ці матеріали стійкі до зносу, розривів, води і вицвітання, а значить рюкзак прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю до 14 дюймів або планшета, одну відкриту кишеню й одну кишеню на блискавці. Основне відділення додатково закривається клапаном із магнітами. На спинці рюкзака є кишеня на блискавці. Рюкзак має дві міцні регульовані лямки та коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Задній |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 37 см |
- Ціна: 1 575 ₴










