
Чоловічий рюкзак роллтоп з відділенням під ноутбук SAMBAG Графіт (5190301641)
1 780 ₴
1 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 519
Чоловічий рюкзак роллтоп з відділенням під ноутбук від ТМ SAMBAG Графіт
Характеристики:
- Довжина: 30 см
- Висота: 41 (54) см
- Ширина: 16 см
- Матеріал: екошкіра, оксфорд
Стильний, зручний і багатофункціональний рюкзак рол з відділенням під ноутбук від SAMBAG це ідеальний вибір для сучасних активних чоловіків. Завдяки просторим відділенням і різним кишеням, рюкзак ідеально підійде для повсякденного використання, подорожей, прогулянок з друзями, навчання, походів до спортзалу або роботи. У ньому можна легко розмістити ноутбук, документи, спортивний одяг або особисті речі.
Рюкзак виготовлений з еластичної якісної екошкіри, стійкої до зносу, розривів, води та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю до 14 дюймів, три відкриті кишені й одну кишеню на блискавці. На передній частині рюкзака є дві вертикальні кишені на блискавці. На спинці рюкзака також є невелика кишеня на блискавці.
Рюкзак додатково закривається за допомогою магнітної кнопки і застібки фастекс, що забезпечує збереження форми рюкзака і речей.
Рюкзак має дві м'які міцні регульовані лямки і коротку ручку для перенесення рюкзака в руці. Також особливістю рюкзака є можливість розширення його по висоті.
Рюкзак представлений у кількох кольорах, що дає змогу підібрати оптимальний варіант.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Задній, Фронтальний |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 19 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 41 см |
- Ціна: 1 470 ₴







