
Чоловіча спортивна тканинна сумка SAMBAG Чорна (4840452026)
1 645 ₴
1 525 ₴
- Готово до відправки
- Код: 484
Чоловіча спортивна тканинна сумка від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 45 см
- Висота: 26 см
- Ширина: 20 см
- Матеріал: тканина
Практична і стильна спортивна сумка від SAMBAG - це чудовий вибір для сучасних активних чоловіків, для яких важливе поєднання модного дизайну, комфорту і функціональності. Сумка може бути використана як повсякденна в спортивному стилі, так і дорожня для подорожей, для відвідування тренажерних або спортивних залів, занять з фітнесу ітд. У неї без проблем помістяться всі необхідні для тренувань речі, будь то одяг, взуття, рушник або інші аксесуари.
Сумка виготовлена з якісної тканини з підвищеною зносостійкістю, стійкістю до вологи і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладковою тканиною.
Сумка має одне велике основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено дві невеликі кишені - одна відкрита і одна на блискавці. На передній частині сумки додатково є містка кишеня на блискавці.
Сумка має дві міцні зручні ручки і додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби. На дні сумки встановлено пластикові ніжки.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Плечовий ремінь, Водовідштовхувальне просочення |
| Призначення | Для чоловіків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 23 л |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 45 см |
- Ціна: 1 525 ₴








