
Жіночий рюкзак-сумка шопер з відділенням під ноутбук SAMBAG Чорний (4320311545)
2 140 ₴
1 765 ₴
- Готово до відправки
- Код: 432
Жіночий рюкзак-сумка шоппер з відділенням під ноутбук від ТМ SAMBAG Чорний
Характеристики:
- Довжина: 31 см
- Висота: 45 см
- Ширина: 15 см
- Матеріал: екошкіра, поліестер, оксфорд
Модний рюкзак-сумка шоппер з відділенням під ноутбук від SAMBAG це ідеальне поєднання стильного шоппера і практичного рюкзака. Цей оригінальний і зручний рюкзак-сумка може бути використаний в повсякденному житті для прогулянок з друзями, навчання або роботи, а також для подорожей. Рюкзак легко вміщує в себе всі необхідні речі, які знадобляться вам у будь-якій ситуації.
Рюкзак виготовлений з еластичної інноваційної екошкіри в поєднанні з поліестером підвищеної міцності, а також якісної фурнітури. Ці матеріали стійкі до зносу, розривів, води і вицвітання, а значить рюкзак прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд. Спинка рюкзака ущільнена піноматеріалом, завдяки чому тримає форму. Зовні спинка виконана з вентиляційного матеріалу AirMesh 3D.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю 17 дюймів, три невеликі відкриті кишені й одну маленьку кишеню на блискавці.
На передній частині рюкзака є містка кишеня на блискавці і дві невеликі бічні кишені із сітки на затяжках. На спинці рюкзака є потайна кишеня на блискавці.
Рюкзак має дві міцні плечові лямки, які легко регулюються під бажаний розмір і дві короткі ручки для перенесення в руці.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Для ноутбука |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 45 см |
- Ціна: 1 765 ₴









