
Чоловічий рюкзак з відділенням під ноутбук SAMBAG Жовтий (4080281346)
1 485,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 408
Чоловічий рюкзак з відділенням під ноутбук від ТМ SAMBAG Жовтий
Характеристики:
- Довжина: 28 см
- Висота: 46 см
- Ширина: 13 см
- Матеріал: екошкіра, оксфорд
Стильний модний рюкзак з відділенням під ноутбук від SAMBAG в незвичайному дизайні відмінно підійде для сучасних чоловіків, які ведуть активний спосіб життя. Зручний і функціональний рюкзак може бути використаний як для подорожей, так і для прогулянок з друзями, навчання, походів у спортзал або роботи. У рюкзак легко помістяться всі речі, необхідні в будь-якій ситуації щодня.
Рюкзак виготовлений з еластичної інноваційної екошкіри, стійкої до зносу, розривів, води та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд. Спинка рюкзака ущільнена піноматеріалом, завдяки чому тримає форму.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю 14 дюймів, одну відкриту кишеню й одну кишеню на блискавці. Зовні з боків є дві невеликі відкриті кишені, а на спинці рюкзака додатково є 2 кишені на блискавці, одна з яких підходить під формат А4.
Рюкзак має дві міцні регульовані лямки і одну коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак представлений у кількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 15 л |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Жовтий |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Бічні, Задній |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 485,60 ₴






