
Чоловічий рюкзак з відділенням під ноутбук SAMBAG Сірий (3970281346)
1 900 ₴
1 815 ₴
- Готово до відправки
- Код: 397
Чоловічий рюкзак з відділенням під ноутбук від ТМ SAMBAG Сірий
Характеристики:
- Довжина: 28 см
- Висота: 46 см
- Ширина: 13 см
- Матеріал: екошкіра, оксфорд
Стильний, лаконічний і практичний рюкзак з відділенням під ноутбук від SAMBAG ідеальне рішення для сучасних активних чоловіків. Рюкзак зручний, комфортний і може бути використаний як для подорожей, так і для прогулянок з друзями, навчання, походів у спортзал або роботи. Рюкзак легко вміщує в себе всі необхідні речі, які знадобляться вам у будь-якій ситуації.
Рюкзак виготовлений з еластичної інноваційної екошкіри, стійкої до зносу, розривів, води та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд. Спинка рюкзака ущільнена піноматеріалом, завдяки чому тримає форму.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю 14 дюймів, одну відкриту кишеню й одну кишеню на блискавці. На передній частині рюкзака є містка кишеня на блискавці і з боків дві невеликі відкриті кишені. На спинці рюкзака додатково є 2 кишені на блискавці, одна з яких підходить під формат А4.
Рюкзак має дві міцні м'які регульовані лямки і одну коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак представлений у кількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Бічні, Задній, Фронтальний |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 46 см |
- Ціна: 1 815 ₴









