
Жіночий рюкзак з відділенням під ноутбук SAMBAG Шоколадний (3790271343)
1 970 ₴
1 880 ₴
- Готово до відправки
- Код: 379
Жіночий рюкзак з відділенням під ноутбук від ТМ SAMBAG Шоколадний
Характеристики:
- Довжина: 27 см
- Висота: 43 см
- Ширина: 13 см
- Матеріал: екошкіра, оксфорд
Модний і практичний рюкзак з відділенням під ноутбук від SAMBAG ідеально підійде для сучасних активних жінок. Зручний і комфортний рюкзак може бути використаний як для подорожей, так і для прогулянок з друзями, навчання, походів у спортзал або роботи. Рюкзак має лаконічний та акуратний вигляд, і водночас легко вміщує в себе всі необхідні речі.
Рюкзак виготовлений з еластичної інноваційної екошкіри, стійкої до зносу, розривів, води та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд. Спинка рюкзака ущільнена піноматеріалом, завдяки чому тримає форму. Зовні спинка виконана з вентиляційного матеріалу AirMesh 3D.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю 14 дюймів, одну відкриту кишеню й одну кишеню на блискавці. На передній частині рюкзака є містка кишеня на блискавці і дві невеликі бічні кишені, так само на блискавці. На плечовій лямці є кишеня для кредитних карток.
Рюкзак має дві міцні регульовані лямки, зворотний бік яких оброблений вентиляційним матеріалом AirMesh 3D.
Рюкзак представлений у кількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Бічні, Задній, Фронтальний |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 14 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 43 см |
- Ціна: 1 880 ₴









