
Дорожня сумка з розширенням Wallaby Чорно-зелена (2200662530)
1 815 ₴
1 160 ₴
- В наявності
- Код: 220
Практична дорожня сумка з розширенням від ТМ Wallaby Чорно-зелена
Характеристики:
- Довжина: (54) 66 см
- Висота: 30 см
- Ширина: 25 см
- Об'єм: 40 (49) л
- Матеріал: поліестер (600 D)
Міцна, надійна і містка дорожня сумка-трансформер, яка може бути використана як під час подорожей і відряджень, так і для відвідування тренажерних або спортивних залів, занять з фітнесу тощо. Сумка виготовлена з міцного поліестеру, стійкого до забруднень, вологи та пошкоджень, що робить її зносостійкою та довговічною.
Сумка має одне велике основне відділення, накладну кишеню на передній частині, і дві місткі кишені з боків сумки. Основне відділення і всі три кишені на блискавці. Додатково сумка має можливість розширення основного відділення до 10 см.
Нижня частина сумки додатково ущільнена і має укріплене дно, на якому встановлено 4 пластикові ніжки.
Сумка має дві міцні ручки середньої довжини та додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Шви сумки додатково оброблені кедером (кантом) для надання сумці форми, збільшення міцності шва і як декоративний елемент.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 г |
- Ціна: 1 160 ₴






