
Спортивна сумка Wallaby Синя (2160441824)
1 665 ₴
1 065 ₴
- В наявності
- Код: 216
Стильна спортивна сумка від ТМ Wallaby Синя
Характеристики:
- Довжина: 44 см
- Висота: 24 см
- Ширина: 18 см
- Об'єм: 18 л
- Матеріал: штучна шкіра
Невелика і компактна за розміром спортивна сумка, яка може бути використана як дорожня, так і для відвідування тренажерних або спортивних залів, занять з фітнесу тощо. Сумка виготовлена з міцної та якісної штучної шкіри, що забезпечує її зносостійкість і довговічність. Матеріал підкладки - нейлон.
Сумка має одне велике основне відділення і додаткову прорізну кишеню на передній частині. Основне відділення і кишеня на блискавці.
Нижня частина сумки посилена і має жорстке дно. На дні сумки встановлено 5 пластикових ніжок.
Сумка має дві міцні текстильні ручки середньої довжини і додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Розміри | |
| Вага | 700 г |
| Глибина | 18 см |
| Об`єм | 18 л |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 1 065 ₴








