
Дорожня сумка Wallaby Синьо-жовта (2260622835)
2 265 ₴
1 450 ₴
- В наявності
- Код: 226
Практична дорожня сумка від ТМ Wallaby Синьо-жовта
Характеристики:
- Довжина: 62 см
- Висота: 35 см
- Ширина: 28 см
- Об'єм: 62 л
- Матеріал: поліестер жатка
Міцна, надійна та містка дорожня сумка, яка може бути використана як під час мандрівок та відряджень, так і для відвідування тренажерних чи спортивних залів, занять з фітнесу тощо. Сумка виготовлена з міцної водовідштовхувальної тканини, яка стійка до забруднень і пошкоджень, що робить її зносостійкою та довговічною.
Сумка має одне велике основне відділення, додаткову кишеню на передній частині, і дві місткі кишені з боків сумки. Основне відділення і всі три кишені на блискавці.
Нижня частина сумки додатково ущільнена і має укріплене жорстке дно, на якому встановлено 5 пластикових ніжок.
Сумка має додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби. Основні ручки середньої довжини і плечовий ремінь додатково укріплені.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 4 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 62 л |
| Ширина | 62 см |
| Висота | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 г |
- Ціна: 1 450 ₴







