
Ділова сумка для ноутбука від ТМ Wallaby Чорна (151038730)
1 735 ₴
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 151
Ділова сумка для ноутбука від ТМ Wallaby Чорна
Характеристики:
- Довжина: 38 см
- Висота: 30 см
- Ширина: 7 см
- Об'єм: 8 л
- Матеріал: нейлон
Стильна і компактна за розміром ділова сумка для ноутбука, яка чудово підійде як для офісних працівників, студентів, так і в будь-яких ситуаціях для перенесення ноутбука або документів. Сумка призначена для ноутбуків діагоналлю 15,6 дюйма. Матеріал - міцний нейлон, завдяки чому сумка зносостійка та довговічна.
Сумка має одне основне відділення і спеціальне відділення під ноутбук. На лицьовій стороні сумки додатково є дві кишені на блискавці - велика накладна і невелика прорізна кишеня. Крім того, сумка має дві міцні ручки середньої довжини для перенесення в руках і додатковий плечовий ремінь, що регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Об`єм | 8 л |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана ноутбука | 15"|6" |
- Ціна: 1 110 ₴








