
Ділова сумка для ноутбука від ТМ Wallaby Чорна
1 090 ₴
695 ₴
- В наявності
- Код: 152
Ділова сумка для ноутбука від ТМ Wallaby Чорна
Характеристики:
- Довжина: 38 см
- Висота: 30 см
- Ширина: 6 см
- Об'єм: 7 л
- Матеріал: поліестер
Стильна і компактна за розміром ділова сумка для ноутбука, яка чудово підійде як для офісних працівників, студентів, так і в будь-яких ситуаціях для перенесення ноутбука або документів. Сумка призначена для ноутбуків діагоналлю 15,6 дюйма. Матеріал - міцний поліестер, завдяки чому сумка зносостійка і довговічна.
Сумка має одне основне відділення під ноутбук і кишеню на лицьовій стороні сумки. Основне відділення і кишеня на блискавці. Крім того, сумка має дві міцні ручки середньої довжини, виготовлені з нейлону зі вставками зі штучної шкіри. Також є додатковий плечовий ремінь з накладкою, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 6 мм |
| Об`єм | 7 л |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана ноутбука | 15"|6" |
- Ціна: 695 ₴








