
Ділова сумка для ноутбука від ТМ Wallaby Чорна (153044431)
1 095 ₴
700 ₴
- В наявності
- Код: 153
Ділова сумка для ноутбука від ТМ Wallaby Чорна
Характеристики:
- Довжина: 44 см
- Висота: 31 см
- Ширина: 4 см
- Об'єм: 5 л
- Матеріал: поліестер
Стильна та компактна за розміром ділова сумка для ноутбука, яка чудово підійде як для офісних працівників, студентів, так і в будь-яких ситуаціях для перенесення ноутбука чи документів. Також сумка стане в нагоді під час подорожей або відряджень, оскільки має кріплення на ручку валізи на тильній стороні сумки. Сумка призначена для ноутбуків діагоналлю 17,3 дюйма. Матеріал - міцний поліестер, завдяки чому сумка зносостійка та довговічна.
Сумка має одне основне відділення під ноутбук і прорізну кишеню на лицьовій стороні сумки. Основне відділення і кишеня на блискавці. Крім того сумка має дві міцні ручки середньої довжини і додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 31 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Об`єм | 5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана ноутбука | 17"|3" |
- Ціна: 700 ₴










