
Стильна чоловіча сумка від ТМ Wallaby Чорна
1 270 ₴
810 ₴
- В наявності
- Код: 186
Стильна чоловіча сумка від ТМ Wallaby Чорна
Характеристики:
- Довжина: 25 см
- Висота: 34 см
- Ширина: 12 см
- Матеріал: Поліестер 600 D
Стильна, практична і містка чоловіча сумка, яка чудово підійде як у повсякденному використанні, так і для відряджень. Матеріал - міцний поліестер, завдяки чому сумка зносостійка та довговічна.
Сумка має два містких основних відділення на блискавці, які підходять для розміщення документа формату А4. Також є дві передні зовнішні накладні кишені заввишки 21 см і 28 см та завширшки по 3 см кожна, а також одна зовнішня прорізна кишеня. Обидва відділення і кишені на блискавках.
Крім того сумка має міцну ручку із пластику на стрічці для перенесення в руках і незнімний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
На дні сумки є дві пластикові ніжки. Фурнітура металева.
Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для надання сумці форми, збільшення міцності шва і як декоративний елемент.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 34 мм |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 25 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 810 ₴










