
Стильна чоловіча сумка Wallaby Чорна (1940271223)
1 080 ₴
690 ₴
- В наявності
- Код: 194
Стильна чоловіча сумка від ТМ Wallaby Чорна
Характеристики:
- Довжина: 27 см
- Висота: 23 см
- Ширина: 12 см
- Матеріал: Поліестер 600 D
Стильна, практична і містка чоловіча сумка, яка чудово підійде як у повсякденному використанні, так і для відряджень. Сумка виконана з міцного матеріалу, завдяки чому вона зносостійка і довговічна.
Сумка має два містких основних відділення на блискавці. Також є одна передня зовнішня накладна кишеня на блискавці заввишки 15 см і завширшки 3 см, а також дві зовнішні прорізні кишені на блискавках спереду. Додатково з боків сумки розташовані дві невеликі накладні бічні кишені заввишки 10 см і завширшки 7 см.
Крім того, сумка має міцну ручку для перенесення в руках і незнімний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
На дні сумки є дві пластикові ніжки. Фурнітура металева.
Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для надання сумці форми, збільшення міцності шва і як декоративний елемент.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 23 мм |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 27 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 690 ₴








