
Стильна чоловіча сумка для документів Wallaby Чорна (1950351326)
1 825 ₴
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 195
Стильна чоловіча сумка для документів від ТМ Wallaby Чорна
Характеристики:
- Довжина: 35 см
- Висота: 26 см
- Ширина: 13 см
- Матеріал: поліестер жатка
Стильна, практична і містка чоловіча сумка, яка чудово підійде як у повсякденному використанні, так і для відряджень. Сумка виконана з міцного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями, завдяки чому вона зносостійка і довговічна.
Сумка має два містких основних відділення на блискавці, які підходять для розміщення документів формату А4. Також є одна передня зовнішня накладна кишеня на блискавці заввишки 21 см і завширшки 3 см, а також дві зовнішні прорізні кишені на блискавці спереду. Крім того, сумка має міцну пластикову ручку для перенесення в руках і знімний плечовий ремінь, що регулюється під бажаний розмір і легко знімається в разі потреби.
У середині сумка має напівкаркас, який дає змогу тримати форму. На дні встановлено дві пластикові ніжки. Фурнітура металева.
Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для надання сумці форми, збільшення міцності шва і як декоративний елемент.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 26 мм |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 13 см |
- Ціна: 1 170 ₴







