
Стильна чоловіча сумка Wallaby Хакі (1960341323)
1 095 ₴
700 ₴
- В наявності
- Код: 196
Стильна чоловіча сумка від ТМ Wallaby Хакі
Характеристики:
- Довжина: 34 см
- Висота: 23,5 см
- Ширина: 13 см
- Матеріал: поліестер жатка
Стильна, практична і містка чоловіча сумка, яка чудово підійде як у повсякденному використанні, так і для відряджень. Сумка виконана з міцного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями, завдяки чому вона зносостійка і довговічна.
Сумка має два великих і містких основних відділення на блискавці, які підходять для розміщення документів формату А4. Також на лицьовій стороні розташовані дві накладні кишені на блискавці розмірами 13х16 см і 16х16 см. Крім того сумка має міцну зручну ручку для перенесення в руках і незнімний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Фурнітура металева.
Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 23.5 мм |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 34 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 700 ₴







