
Стильна чоловіча сумка Wallaby Хакі (1990341425)
1 400 ₴
895 ₴
- В наявності
- Код: 199
Стильна чоловіча сумка від ТМ Wallaby Хакі
Характеристики:
- Довжина: 34 см
- Висота: 25 см
- Ширина: 14 см
- Матеріал: поліестер жатка
Стильна, практична і містка чоловіча сумка, яка чудово підійде як у повсякденному використанні, так і для відряджень. Сумка виконана з міцного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями, завдяки чому вона зносостійка і довговічна.
Сумка має два великих і містких основних відділення на блискавці, які підходять для розміщення документів формату А4. Також є одна передня зовнішня накладна кишеня на блискавці заввишки 17 см і завширшки 3 см, а також дві зовнішні прорізні кишені на блискавках спереду. Крім того, сумка має міцну пластикову ручку для перенесення в руках і знімний плечовий ремінь, що регулюється під бажаний розмір і легко знімається в разі потреби.
На денці розташовані дві пластикові ніжки. Фурнітура металева.
Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для надання сумці форми, збільшення міцності шва і як декоративний елемент.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 мм |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 34 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 895 ₴







