
Стильна чоловіча барсетка Wallaby Графіт (1900291623)
1 110 ₴
710 ₴
- В наявності
- Код: 190
Стильна чоловіча барсетка від ТМ Wallaby Графіт
Характеристики:
- Довжина: 29 см
- Висота: 23 см
- Ширина: 16 см
- Матеріал: Поліестер меланж
Стильна, практична і містка чоловіча барсетка, яка підходить для повсякденного використання. Барсетка виконана з міцного матеріалу, завдяки чому вона зносостійка і довговічна. Елегантна вставка зі штучної шкіри на клапані додає сучасного вигляду.
Барсетка має одне містке основне відділення, накладну кишеню розміром 28х16х4 см і накладний клапан з кишенею, який застібається на карабіни. Основне відділення і кишені на блискавці.
Крім того, барсетка має міцну ручку для перенесення в руках і плечовий ремінь із накладкою, що регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Фурнітура комбінована - металева та пластикова.
Барсетка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 23 мм |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 29 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 710 ₴







