
Чоловіча господарська сумка з розширенням від ТМ Wallaby Чорна
1 015 ₴
650 ₴
- В наявності
- Код: 183
Чоловіча господарська сумка з розширенням від ТМ Wallaby Чорна
Характеристики:
- Довжина: 36,5 см
- Висота: 26(38) см
- Ширина: 20 см
- Об'єм: 20 л
- Матеріал: Поліестер 600 D
Міцна та надійна чоловіча господарська сумка, яка може бути використана для походів на роботу, коли потрібно переносити певну кількість речей, за покупками, а також під час подорожей та відряджень. Сумка виготовлена з міцного поліестеру, стійкого до забруднень і пошкоджень, що робить її зносостійкою та довговічною.
Сумка має одне велике основне відділення і додаткову накладну кишеню, розміром 30х15х3 см, на передній частині сумки. Основне відділення і кишеня на блискавці.
У нижній частині передбачено розширення сумки по висоті на 12 см для збільшення обсягу.
Сумка має додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби. Основні ручки середньої довжини і плечовий ремінь додатково укріплені.
Шви сумки додатково оброблені чорним кедером для надання сумці форми, збільшення міцності шва і як декоративний елемент.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 26 мм |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 36 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 650 ₴










