
Дорожня сумка на колесах від ТМ Wallaby Чорний з Хакі
4 010 ₴
2 570 ₴
- В наявності
- Код: 150
Дорожня сумка на колесах від ТМ Wallaby Чорний з Хакі
Характеристики:
- Довжина: 60 см
- Висота: 34 см
- Ширина: 28 см
- Об'єм: 59 л
- Матеріал: поліестер жатка
- Вага: 2,3 кг
Зручна, надійна і містка дорожня сумка на колесах, яка може бути використана як під час подорожей, так і під час відряджень. Сумка виготовлена з міцної водовідштовхувальної тканини «жатка», основою якої є ПВХ. Цей матеріал стійкий до забруднень і пошкоджень, що робить сумку зносостійкою і довговічною.
Сумка має одне велике основне відділення на прогумованій підкладці та велику додаткову кишеню на передній частині сумки. Основне відділення і кишеня на блискавці. Крім того, сумка має висувну телескопічну металеву ручку для переміщення на колесах. Ручка легко складається і ховається в спеціальний відділ на блискавці.
Сумка може використовуватися як у горизонтальному, так і вертикальному положенні, для чого на нижній і бічній частинах сумки передбачено пластикові ніжки-накладки. Нижня частина сумки додатково ущільнена і має укріплене дно.
Ручки для перенесення сумки мають обкладку на липучці. Також сумка має додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 59 л |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2300 г |
- Ціна: 2 570 ₴









