
Дорожня спортивна сумка - ручна поклажа Wallaby Бордова (2030481729)
1 690 ₴
1 080 ₴
- В наявності
- Код: 203
Дорожная спортивная сумка - ручная кладь від ТМ Wallaby Бордова
Характеристики:
- Довжина: 48 см
- Висота: 29 см
- Ширина: 17 см
- Об'єм: 23 л
- Матеріал: Меланж (бавовна на ПВХ основі)
Міцна, надійна та містка дорожня сумка, яка може бути використана як під час мандрівок та відряджень, так і для відвідування тренажерних чи спортивних залів, занять з фітнесу тощо. Сумка має невеликий розмір та виготовлена з міцної якісної тканини стійкої до вологи, забруднень та пошкоджень, що робить її зносостійкою та довговічною.
Сумка має одне велике основне відділення з міцною підкладкою, додаткові дві відкриті кишені всередині сумки з підкладкової тканини розміром 16х21 см і одну зовнішню прорізну кишеню розміром 18х18 см на передній частині сумки. Основне відділення і зовнішня кишеня на блискавці.
Нижня частина сумки додатково ущільнена і має укріплене дно, на якому встановлено 4 пластикові ніжки.
Сумка має дві міцні ручки завдовжки 27 см, прошиті через всю окружність сумки, що дає змогу сумці витримувати великі навантаження. Крім того є додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Бордовий |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Глибина | 17 см |
| Об`єм | 23 л |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
- Ціна: 1 080 ₴





