
Практична спортивна сумка Wallaby Чорна (1300441824)
1 250 ₴
800 ₴
- В наявності
- Код: 130
Практична спортивна сумка від ТМ Wallaby Чорна
Характеристики:
- Довжина: 44 см
- Висота: 24 см
- Ширина: 18 см
- Об'єм: 18 л
- Висота основних ручок: 22 см
- Матеріал: меланж, поліестер
Невелика і компактна за розміром спортивна сумка, яка може бути використана як дорожня, так і для відвідування тренажерних або спортивних залів, занять з фітнесу тощо. Сумка виготовлена з міцного водовідштовхувального поліестеру, що робить її зносостійкою і довговічною. Матеріал підкладки - плащова тканина.
Сумка має одне велике основне відділення на блискавці та додаткову велику кишеню розміром 40х16 см на передній частині. Карман на блискавці, який прихований під клапаном.
Нижня частина сумки посилена і має жорстке дно.
Висота основних ручок 22 см. Крім того є додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Призначення | Для чоловіків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Вага | 400 г |
| Глибина | 18 см |
| Об`єм | 18 л |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 800 ₴







