
Практична спортивна сумка від ТМ Wallaby Коричнева
1 400 ₴
895 ₴
- В наявності
- Код: 185
Практична спортивна сумка від ТМ Wallaby Коричнева
Характеристики:
- Довжина: 45 см
- Висота: 22 см
- Ширина: 20 см
- Об'єм: 19 л
- Матеріал: поліестер (600D)
Невелика та компактна за розміром спортивна сумка, що може бути використана як дорожня, так і для відвідування тренажерних чи спортивних залів, занять з фітнесу тощо. Сумка виготовлена з міцного водовідштовхувального поліестеру, стійкого до забруднень і пошкоджень, що робить її зносостійкою та довговічною.
Сумка має одне велике основне відділення і додаткову велику кишеню на передній частині. Основне відділення і велика кишеня на блискавці. З боків сумки також розташовані невеликі кишені на липучці.
Спереду сумки є нашивка зі світловідбивного матеріалу з логотипом ТМ Wallaby.
Сумка має додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби. Основні ручки середньої довжини і плечовий ремінь додатково укріплені.
На нижній частині сумки встановлено 4 пластикові ніжки.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Світловідбиваючі вставки, Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Вага | 600 г |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 19 л |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 22 см |
- Ціна: 895 ₴







