
Стильний молодіжний рюкзак від ТМ Wallaby Синій
1 240 ₴
790 ₴
- В наявності
- Код: 165
Стильний молодіжний рюкзак від ТМ Wallaby Синій
Характеристики:
- Довжина: 29 см
- Висота: 38 см
- Ширина: 15 см
- Об'єм: 15 л
- Матеріал: Поліестер
Стильний і зручний міський рюкзак, який підійде як дорослим, так і підліткам. Він стане в нагоді в повсякденному житті як школярам, студентам, так і дорослим для відвідування роботи, гуртків, навчальних закладів або просто для прогулянок. Також він буде доречний і для занять спортом, фітнесом, для відпочинку на природі, коли необхідно взяти з собою невелику кількість речей. Рюкзак виготовлений із міцного поліестеру, що робить його зносостійким і довговічним.
Рюкзак має одне містке основне відділення, всередині якого є кишеня з підкладкової тканини. На передній частині рюкзака є накладна кишеня розміром 21х21см. Основне відділення і зовнішня кишеня на блискавці, захищена клапаном.
Дно рюкзака додатково ущільнене.
Для перенесення рюкзак має дві лямки, які регулюються під бажаний розмір. Також додатково передбачена одна ручка зверху для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак виготовлений в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 38 см |
- Ціна: 790 ₴






