
Стильний рюкзак з регульованою висотою від ТМ Wallaby Чорний
1 735 ₴
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 159
Стильний рюкзак з регульованою висотою від ТМ Wallaby Чорний
Характеристики:
- Довжина: 40 см
- Висота: 44(60) см
- Ширина: 15 см
- Об’єм: 25 л
- Матеріал: Поліестер
Стильний та зручний міський рюкзак, який стане в нагоді як в повсякденному житті для відвідування роботи або для студентів чи школярів, так і під час прогулянок чи подорожей. Рюкзак виготовлений з міцного поліестеру, що робить його зносостійким та довговічним.
Рюкзак має одне велике основне відділення, яке закривається за допомогою липучки, згортається та фіксується застібкою-фастексом. Всередині рюкзак має велику кишеню з підкладкової тканини, до якої додатково передбачено швидкий доступ з зовні на блискавці. Крім того в середині є дві невелички кишені для телефона та різних дрібниць. Зовні також рюкзак має дві відкриті кишені по боках та одну прорізну кишеню на блискавці на лицьовій стороні. Блискавка кишені має світловідбиваючі елементи.
Особливістю рюкзака цієї моделі є його регульована висота.
Для перенесення рюкзак має дві зручні м’які лямки, які регулюються під бажаний розмір. Також додатково передбачено одну ручку зверху для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак виготовлений в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу по якості в порівнянні з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 44 см |
- Ціна: 1 110 ₴






